Do zespołu Infinity Network dołączyłam dzięki Angelice Jagodzie. Jestem mamą 4-letniego Nikodema. Nigdy nie spodziewałam się, że kiedykolwiek zacznę pracować w branży MLM,  bo wydawało mi się, że się do tego kompletnie nie nadaję. W chwili, gdy dałam sobie szansę i poznałam
zespół Infinity Network oraz możliwości, jakie on stwarza, zdałam sobie sprawę, że może być to mój pomysł na życie!

Bardzo szybko przekonałam się, że tutaj każdy, bez wyjątku, może odnieść swój własny sukces. Nieważne czy jesteś mamą, czy studentem, czy osobą niemającą doświadczenia, tutaj sukces zależy tylko od Ciebie.

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami i dołączysz do naszego zespołu otrzymasz od nas pełne wsparcie i pomoc. Ponadto otrzymasz gotowy i, co najważniejsze, sprawdzony system pracy. Będziesz mieć możliwość korzystania z darmowych szkoleń online oraz poznasz wielu wspaniałych ludzi.

Jeżeli pragniesz od życia czegoś więcej, jeżeli chcesz świetnie zarabiać i mieć możliwość rozwoju, to zapraszam do kontaktu.

I pamiętaj, możesz osiągnąć wszystko, o ile uwierzysz, że możesz. Ja uwierzyłam w siebie i dałam sobie szansę, którą wykorzystałam. Teraz czas na Ciebie!

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Barbara Zaręba, Menedżer 16%

NAPISZ MAILA

Napisz na moją skrzynkę e-mail. Odpowiadam zazwyczaj w ciągu 24h.

barbara.zareba@infinitynetwork.pl

ZADZWOŃ

Zadzwoń i omów szczegóły przez telefon lub wyślij mi sms-a z prośbą o kontakt.

723 023 816

SPOTKAJ SIĘ

Umów się ze mną na biznesową kawę, by zobaczyć, jak możemy razem współpracować.

Znajdź mnie na FB

Zobacz moje wpisy na Blogu!


Marketingiem sieciowym zajmuje się od lutego 2018. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia!