W minioną sobotę, 21 października 2017 r., nasz zespół miał okazję się spotkać w centrum Polski – Warszawie, by wspólnie celebrować sukcesy wypracowane w ostatnim roku oraz zainspirować się do jeszcze większego działania. Gala Biznesu to coroczne święto – to jedyne takie wydarzenie, gdzie raz w roku zjeżdża się ok. 3000 liderów z naszej firmy, by wspólnie świętować i poznać nowości, które przygotowała dla nas firma na ostatni kwartał.

Stworzeni dosukcesu

Tak brzmiało motto tegorocznej Gali. W tym roku firma przygotowała dla nas moc atrakcji. Mieliśmy okazję wysłuchać przemówienia Liderów nr 1 na świecie – pary z Meksyku. Opowiedzieli, jak pracują i jak udało im się osiągnąć tak ogromny sukces, działając online.

Celebracjasukcesów

Firma niesamowicie docenia nasze nawet małe sukcesy – każda osoba, która choć raz uzyska poziom min. menedżera 12% zostaje wyróżniona na takiej Gali. Wiemy, jak wiele motywacji daje takie wyjście na scenę, gdzie spada na głowę tona konfetti i prawie 3000 osób gratuluje Ci sukcesu! Rok temu na takiej Gali Kasia Szymańska odbierała swój dyplom za 12%, a tym roku na scenę wychodziła 4 razy – za 16%, 20%, 24% i za tytuł Dyrektora.

Na samym końcu wystąpiła dla nas Martyna Wojciechowska ze swoim mega motywujacym wykładem, odnośnie tego, że “niemożliwe nie istnieje”. Opowiedziała swoją historię i o tym, jak niejednokrotnie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu i jak radziła sobie w trudnych momentach. Na zakończenie Martyna jeszcze przez 2 godziny robiła sobie z nami zdjęcia i rozdawała autografy. Kaja z naszego zespołu upolowała podpis specjalnie dla naszej drużyny.

Jeśli Ty też chcesz tak być wynagradzana/y za swoją pracę i działać w grupie, która odnosi sukcesy – skontaktuj się z nami i dołącz do naszej drużyny.