Mam dwoje dzieci i na co dzień pracuję na etacie, a w wolnej chwili dorabiam sobie jeszcze jako fryzjerka. Do Infinity Network dołączyłam we wrześniu 2018 r., ponieważ zaciekawiły mnie posty udostępniane przez moją znajomą na Facebooku. Obserwowałam ją jeszcze jakiś czas, aż w końcu odezwałam się sama do niej i to była najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Dlaczego?Współpraca z zespołem Infinity Network daje ogromne możliwości. Bardzo cenię sobie tutaj to, że mogę pracować, kiedy chcę i skąd chcę, sama decyduję o moim czasie. Jest tu gotowy system pracy oraz szkolenia online, które są w moim przypadku bardzo ważne, gdyż nie mam możliwości jeździć po Polsce na szkolenia.

Co wiedziałam o network marketingu? Nic! Na początku miałam mnóstwo obaw, czy sobie poradzę. Okazało się, że wszystkiego byłam w stanie się nauczyć i radzę sobie coraz lepiej. Codziennie uczę się czegoś nowego, ponieważ nasz zespół bardzo dba o rozwój osobisty.

Jestem osobą, która ma zaplanowany każdy dzień i pracuje z kalendarzem. Mój grafik dnia jest zawsze mocno “zapchany”, ale to nauczyło mnie systematyczności i samodyscypliny, dzięki którym osiągnęłam poziom Menadżera 12%. Dzięki współpracy z zespołem Infinity Network nabrałam odwagi w działaniach oraz nauczyłam się stawiać sobie ambitne cele, bo w końcu mam marzenia, które mogę spełniać.

Jeśli nadal masz obawy i paraliżuje Cię strach przed czymś nowym, to odezwij się do mnie. Wraz z naszym zespołem pokażę Ci, że to wszystko nie jest takie trudne, jak myślisz. Nauczymy Cię wszystkiego od początku i małymi kroczkami, dojdziesz do celu, który pomożemy Ci wyznaczyć.

Justyna Dudkowska, Menedżer 12%

NAPISZ MAILA

Napisz na moją skrzynkę e-mail. Odpowiadam zazwyczaj w ciągu 24h.

justyna.dudkowska@infinitynetwork.pl

ZADZWOŃ

Zadzwoń i omów szczegóły przez telefon lub wyślij mi sms-a z prośbą o kontakt.

+49 152 09 225 653

SPOTKAJ SIĘ

Umów się ze mną na biznesową kawę, by zobaczyć, jak możemy razem współpracować.

Znajdź mnie na FB

Zobacz moje wpisy na Blogu!


Marketingiem sieciowym zajmuje się od lutego 2018. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia!