Do zespołu Infinity Network zaprosiła mnie Natalia Bojek i pokazała mi możliwości, jakie daje network marketing. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z branżą MLM. W pierwszej chwili pomyślałam, że to nie dla mnie, ale Natalia przekonała mnie do tego, abym chociaż spróbowała, bo inaczej nie dowiem się, czy to jest zajęcie dla mnie. Natalia powiedziała mi też, że do stracenia nie mam nic, a do zyskania bardzo wiele. Teraz wiem, że miała rację.

Na co dzień pracuję online, ale korzystam też z eventów stacjonarnych, które organizuje nasz zespół i firma, z którą współpracujemy. Na ostatnim szkoleniu wyjazdowym naszej grupy w Gdańsku miałam okazję poznać wielu Liderów z zespołu Infinity Network na żywo. To spotkanie utwierdziło mnie w tym, że network marketing to bardzo dochodowy i stabilny biznes i mogę go budować pod okiem doświadczonych Mentorów. Jestem dumna z tego, że jestem częścią takiego wspaniałego zespołu!

Prywatnie jestem mamą czterolatka i dwulatki. To dla nich właśnie zajęłam się network marketingiem, bo można tutaj wybudować dochód pasywny, który potem mogą odziedziczyć po mnie moje dzieci – nie muszą zaczynać od zera, tylko mogą przejąć w całości mój biznes. Otrzymuję tu mega wsparcie w działaniu, pomoc na każdym etapie, wartościową wiedzę i szkolenia na każdym etapie rozwoju. Na początku miałam wiele obaw i wątpliwości, myślałam, że się do tego nie nadaję, a obecnie jestem Menedżerem 12%, nabrałam mega pewności siebie, prowadzę wspaniały zespół oraz szkolę innych.

Dla mnie Infinity Network to nie praca – to styl życia! Jeśli chcesz osiągnąć sukces w naszym zespole – napisz, poprowadzę Cię krok po kroku.

Małgorzata Jurek, Menedżer 12%, Wrocław

NAPISZ MAILA

Napisz na moją skrzynkę e-mail. Odpowiadam zazwyczaj w ciągu 24h.

malgorzata.jurek@infinitynetwork.pl

ZADZWOŃ

Zadzwoń i omów szczegóły przez telefon lub wyślij mi sms-a z prośbą o kontakt.

785 283 123

SPOTKAJ SIĘ

Umów się ze mną na biznesową kawę, by zobaczyć, jak możemy razem współpracować.

Znajdź mnie na FB

Zobacz moje wpisy na Blogu!


Marketingiem sieciowym zajmuje się od lutego 2018. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia!