MLM? Co to jest? Nie miałam kompletnie pojęcia o tym zagadnieniu. Dopiero dołączając do Infinity Network, dowiedziałam się czym jest Marketing Sieciowy. Nie wierzyłam, że można tu zarobić fajne pieniądze. A jednak! Dołączyłam do biznesu we wrześniu 2017 roku. Spotkałam na swej drodze niesamowita Liderkę Kaję Misior oraz dyrektorkę Kasię Szymańską, które przybliżyły mi, czym jest Marketing Sieciowy. I tak się zaczęło.
Czy dobrze zrobiłam, że dołączyłam do tego biznesu? Oczywiście, że tak! Była to najlepsza moja decyzja w życiu. Dzięki MLM mam większe możliwości na spełnianie swoich marzeń, dążenie do postawionych sobie celów. Zyskałam więcej pewności siebie. Poznałam ciekawych ludzi. Praca  w tej firmie stała się dla mnie pasją 🙂
Jeśli też nie masz pojęcia, czym jest MLM i wahasz się, czy się zaangażować, bo nie wiesz, czy sobie poradzisz – napisz! Miałam te same obawy na starcie, a jednak jestem przykładem osoby, która od zera się wszystkiego nauczyła i świetnie sobie radzi w tym biznesie.
Sylwia Pokrywa, Partner Biznesowy, Szczecin
NAPISZ MAILA

Napisz na moją skrzynkę e-mail. Odpowiadam zazwyczaj w ciągu 24h.

sylwia.pokrywa@infinitynetwork.pl

ZADZWOŃ

Zadzwoń i omów szczegóły przez telefon lub wyślij mi sms-a z prośbą o kontakt.

506 949 965

SPOTKAJ SIĘ

Umów się ze mną na biznesową kawę, by zobaczyć, jak możemy razem współpracować.

Znajdź mnie na FB

Zobacz moje wpisy na Blogu!


Marketingiem sieciowym zajmuje się od 2017 roku. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia!