W zespole Infinity Network znalazłam się nie przez przypadek. Jakiś czas temu zastanawiałam się nad podjęciem dodatkowej pracy, by móc realizować kolejne cele, jakie sobie obrałam. Niestety ciężko było mi znaleźć coś, co nie kolidowałoby mi z dotychczasowymi obowiązkami i codziennym życiem.

Zdecydowałam, że zajmę się biznesem MLM, ale tylko wtedy, jeżeli znajdę zespół pracujący online.

Stwierdziłam, że skoro w dłuższej perspektywie czasu i przy podobnym nakładzie godzin pracy, mogę zarobić dużo więcej niż w innej dodatkowej pracy, a nawet więcej niż obecnie na etacie, to warto zaangażować się w ten biznes na poważnie.

Spośród firm funkcjonujących na polskim rynku MLM, wybrałam tę o stabilnej pozycji rynkowej i posiadającą produkty, których używa się na co dzień – stanowi to gwarancję ciągłego popytu na nie i konieczności nieustannego zaopatrywania się w te produkty, a nie jak to jest w przypadku pracy z garnkami, pojemnikami na żywność, czy ubezpieczeniami. Była to dla mnie podstawa, dająca  mojemu zespołowi możliwość zbudowania własnego biznesu na lata, w partnerstwie z firmą która jest sprawdzona, wiarygodna i co najważniejsze wypłacalna.

Na rynku MLM stale pojawiają się nowe podmioty,  które za chwilę znikają, bo albo nie mają dobrego planu marketingowego, albo produkty nie są na tyle dobre, by mogły konkurować z innymi.

Natomiast znalezienie zespołu, który rzeczywiście działa online, to nie lada wyzwanie. Jak się okazuje wiele zespołów tylko wspiera się Internetem, a na co dzień spotkania i szkolenia organizowane są w kawiarniach, restauracjach, domach czy salach konferencyjnych. Dla wielu osób stanowi to problem, chociażby ze względu na koszty związane z dojazdami w te miejsca, czy brakiem czasu w przepełnionym różnymi obowiązkami tygodniu.

Nasz zespół Infinity Network można bez trudu znaleźć w Internecie. Mamy sprawdzony sposób pracy online – począwszy od prezentacji możliwości w naszym zespole, poprzez niesamowite wsparcie całego teamu i bardzo dobre relacje między członkami zespołu, po system szkoleń online, bez którego ciężko byłoby nowej osobie budować swój biznes naprawdę efektywnie.

Gdyby nasz system pracy online nie funkcjonował, nie czytałbyś/ nie czytałabyś tego dzisiaj, a ja nie byłabym w tym miejscu, gdzie jestem 😊.

Dzisiaj Internet daje niesamowite możliwości i od Ciebie zależy, czy będziesz chciał/chciała je wykorzystać. Jeżeli dziś podejmiesz decyzję, że chcesz coś zmienić w swoim życiu na lepsze, pokażę Ci, jak możesz to zrobić w naszym zespole. Otrzymasz ode mnie pełne wsparcie i pomoc już podczas stawiania pierwszych kroków w biznesie.

Angelika Jagoda, Dyrektor

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

Przeczytaj wywiad ze mną:

NAPISZ MAILA

Napisz na moją skrzynkę e-mail. Odpowiadam zazwyczaj w ciągu 24h.

angelika.jagoda@infinitynetwork.pl

ZADZWOŃ

Zadzwoń i omów szczegóły przez telefon lub wyślij mi sms-a z prośbą o kontakt.

531 629 797

SPOTKAJ SIĘ

Umów się ze mną na biznesową kawę, by zobaczyć, jak możemy razem współpracować.

Znajdź mnie na FB

Zobacz moje wpisy na Blogu!


Marketingiem sieciowym zajmuje się od lutego 2018. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia!