Szkolenia stacjonarne to ważny element naszej pracy.

Na co dzień pracujemy online z różnych miejsc Polski i Europy. Korzystamy z takich narzędzi jak wideokonferencje i wideorozmowy, ale nic nie zastąpi kontaktu na żywo. Mimo, że dzielą nas setki kilometrów, to minimum raz na pół roku spotkamy się całym zespołem w jednym miejscu, aby przez 2 dni pracować nad swoim rozwojem, szlifować umiejętności miękkie, ale także po prostu, by spędzić ze sobą czas na żywo i się zintegrować.

Najważniejsze są szkolenia organizowane przez Twój upline.

Kasia Marciniuk

Ścisła praca z górną linią sponsorowania (upline).

Firma przygotowuje dla nas mnóstwo konferencji i spotkań motywacyjnych, jednak sama motywacja i energia nie wystarczy do osiągnięcia sukcesu. Potrzebna jest odpowiednia wiedza. Warto korzystać z doświadczenia osób, które nas zaprosiły do biznesu – one już przeszły tę drogę i mogą nam wskazać, którędy iść. Dlatego właśnie szkolenia organizowane przez upline są najważniejszymi szkoleniami. Można na nich nauczyć się wszystkiego od ludzi, którzy są praktykami biznesu.

Świętowanie sukcesów.

W naszym zespole mamy taki zwyczaj, że jeśli ktoś osiągnie nowy tytuł dyrektorski, to na szkoleniu wyjazdowym reszta grupy przygotowuje dla tej osoby imprezę-niespodziankę. Tym razem nasz zespół miał okazję świętować dwa nowe tytuły – Starszy Dyrektor, uzyskany przez Kasię Marciniuk oraz Dyrektor, zdobyty przez Kasię Szymańską. Z tej okazji był imienny tort, tort z M&Ms’ami, konfetti, niebieskie szampany, pamiątkowa karykatura i impreza integracyjna w klubie Lordis w Łodzi.

Mapa marzeń.

Na zakończenie szkolenia w sobotę wieczorem wzięliśmy udział w warsztatach z wyznaczania celów i realizacji marzeń, które przygotowała dla nas Kasia Marciniuk. Na zakończenie jej wykładu każdy z nas miał godzinę na stworzenie swojej mapy marzeń, które wspólnie uwieczniliśmy na pamiątkowym zdjęciu.

Impreza integracyjna.

Wieczór spędziliśmy w Klubie Lordis w Łodzi, gdzie zarezerwowaliśmy stolik dla całej naszej grupy. Mieliśmy okazję się wspólnie bawić i świętować tytuł Dyrektora Kasi Szymańskiej.